Objednávky +420 739 007 555

Zakázkové truhlářství Jan Michálka

Jmenuji se Honza a truhlářem jsem již 19 let.
Začínal jsem jako zaměstnanec v jiných firmách, ale vždy jsem věděl, že chci mít jednou vlastní zakázkové truhlářství.

Jak jsem se stal truhlářem

Vyučil jsem se v učilišti TOS v Čelákovicích. Už ve škole jsem zjistil, že jsem se v tomto povolání našel a je zároveň mým koníčkem. A to může říct o své práci málokdo. Bohatou praxi jsem získal během 14 let, kdy jsem pracoval jako zaměstnanec ve firmách zabývajících se výrobou nábytku. Čerpal jsem zkušenosti a v roce 2010 jsem začal v tomto oboru podnikat. Nejprve v dílně svého kolegy a nyní si plním sen a buduji si vlastní truhlářskou dílnu.

Proč mě práce baví

Práce s voňavým dřevem a tvorba něčeho nového, co udělá radost, je praktické a dlouho vydrží. Moje práce je tvůrčí a má krásné výsledky, o kterých se přesvědčilo nemálo mých zákazníkůBěhem tvorby dbám na kvalitu, preciznost, individualitu a osobní přístup. Proto pracuji s kvalitními profesionálními stroji a materiálem.

Co pro vás vyrobím

Zabývám se zejména výrobou nábytku z lamina, ale rád pracuji i s masivním dřevem. Vyrábím kuchyně, vestavěné skříně a ostatní vybavení bytu. Nezabývám se jen interiérem, ale také exteriérem – navrhnu a připravím pro vás pergoly, terasy, ploty, lavičky a další venkovní dekorace a stavby.

Více se o mé práci dozvíte v záložce služby. Ať již chcete poradit nebo rovnou něco vyrobit, těším se na vás v truhlářské dílně v obci Ostrá.

Jan Michálka

Objednávky +420 739 007 555