Objednávky +420 739 007 555

Zakázkové truhlářství Jan Michálka

Jmenuji se Honza a truhlářem jsem již 19 let.
Začínal jsem jako zaměstnanec v jiných firmách, ale vždy jsem věděl, že chci mít jednou vlastní zakázkové truhlářství.

Jak jsem se stal truhlářem

Vyučil jsem se v učilišti TOS v Čelákovicích. Už ve škole jsem zjistil, že jsem se v tomto povolání našel a je zároveň mým koníčkem. A to může říct o své práci málokdo. Bohatou praxi jsem získal během 14 let, kdy jsem pracoval jako zaměstnanec ve firmách zabývajících se výrobou nábytku. Čerpal jsem zkušenosti a v roce 2010 jsem začal v tomto oboru podnikat. Nejprve v dílně svého kolegy a nyní si plním sen a buduji si vlastní truhlářskou dílnu.

Náš tým, který o vás pečuje

Díky výborným ohlasům na kvalitu a zpracování mých výrobků jsem již na všechny zakázky už nestačil, proto se truhlárna rozšířila o mnoho párů šikovných rukou. S výrobou mi na plné obrátky pomáhají další dva šikovní truhláři, s péčí o  blaho zákazníků obchodní zástupce Jakub Veselý a veškerou administrativu a svět účetnictví má na starosti má žena Simona.

Proč nás práce baví

Práce s voňavým dřevem a tvorba něčeho nového, co udělá radost, je praktické a dlouho vydrží. Naše práce je tvůrčí a má krásné výsledky, o kterých se přesvědčilo nemálo našich zákazníkůBěhem tvorby dbáme na kvalitu, preciznost, individualitu a osobní přístup. Proto pracujeme s kvalitními profesionálními stroji a materiálem.

Co pro vás vyrobíme

Zabýváme se zejména výrobou nábytku z lamina, ale rádi pracujeme i s masivním dřevem. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně a ostatní vybavení bytu. Nezabýváme se jen interiérem, ale také exteriérem – navrhneme a připravíme pro vás pergoly, terasy, ploty, lavičky a další venkovní dekorace a stavby.

Více se o naší práci dozvíte v záložce služby. Ať již chcete poradit nebo rovnou něco vyrobit, těšíme se na vás v truhlářské dílně v obci Ostrá.

Jan Michálka

Objednávky +420 739 007 555